Zümrütevler Fakir Servis Ayrıcalıkları

By  |  0 Yorum

Özel Fakir Servis Zümrütevler hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz bilmiyorum ancak bu firmanın servis sektöründe çok güçlü bir karaktere sahip olduğunu belirtmek istiyorum ve neden bu firmayı tercih etmeniz gerektiği konusunda sizlere biraz daha detaylı bilgiler sunabilirim.

Yedek Parça Hizmeti ve 1 Yıl Garanti:
Yetkili servislerin hizmet anında en çok söylediği yalanlardan bir tanesi de yedek parçan gelmesi için uzun bir süre beklemeniz gerektiğidir ve bu sayede firma zamandan çalmaya başlar, akabinde süreyi daha uzun tutarak işin daha profesyonel yapıldığını kanıtlamaya çalışır ancak beklemek zorunda değilsiniz çünkü İstanbul Fakir Servis bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve yedek parça değişimlerini en kısa sürede yaparak bir de garanti hizmeti sunuyor.

7/24 Online Çağrı Merkezi:
Aradığınızda direkt olarak bir insan ile muhatap olabileceğiniz canlı destek hattıdır. 444 7 856 numaralı telefonu tuşlayarak sizler de bu hattan yardım alabilir ve sorularınızın yanı sıra sorunlarınızı da daha net bir şekilde iletebilirsiniz. Yetkili isimlere ulaşmak zor olmamalıdır diye düşünen firma sizlere böyle bir hizmet sunuyor.

Donanımlı Araçlar:
Servis hizmetleri için gerekli olan tüm ekipmanın yer aldığı özel araçlardır ve servis hizmetlerini çok daha kusursuz kıldığını da net bir şekilde söylemek mümkün!

Profesyonel Ekip:
Bu işin eğitimini almış ve işini iyi bilen bir kadronun yer aldığı firma deneyim konusunda sizleri hiçbir şekilde yanıltmıyor ve taleplerinize en iyi şekilde cevap vermeye devam ediyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir